Internationaal Transportbedrijf Claessens BV

Contactpersonen

Onderstaand een overzicht van alle contactpersonen binnen Claessens Transport.
Bekijk onze algemene contact- en betalingsgegevens.

Planning

  Contactpersoon Telefoonnummer Fax-nummer
Export/import Algemeen
planning@claessenstransport.nl
+31 45-4041541 +31 45-4042040
Export/import Jan Schobben
j.schobben@claessenstransport.nl
+31 45-5449410 +31 45-4042040
Export/import Gerry van Esch
g.van.esch@claessenstransport.nl
+31 45-5449411 +31 45-4042040

Administratie

  Contactpersoon Telefoonnummer Fax-nummer
Kwaliteit / Facturatie Jos Peters
j.peters@claessenstransport.nl
+31 45-5449412 +31 45-4042040
Facturatie Wendy v/d Boom
w.boom@claessenstransport.nl
+31 45-5449420 +31 45-4042040
Facturatie / Automatisering

Robert Tielman
r.tielman@claessenstransport.nl

+31 45-5449413 +31 45-4042040

Boekhouding

  Contactpersoon Telefoonnummer Fax-nummer
Debiteuren / Crediteuren Eric Bruls
e.bruls@claessenstransport.nl
+31 45 5449414 +31 45-4042040

Werkplaats

  Contactpersoon Telefoonnummer Fax-nummer
  Jos Vankan
werkplaats@claessenstransport.nl
+31 45 5449416  
  Patrick Lahaye
werkplaats@claessenstransport.nl
+31 45 5449416  

Direktie

  Contactpersoon Telefoonnummer Fax-nummer
Logistiek Bert Claessens
b.claessens@claessenstransport.nl
+31 45-5449418 +31 45 4041788
Algemeen Hen Claessens
h.claessens@claessenstransport.nl
+31 45 5449417 +31 45 4041788